Злива залишила кілька населених пунктів області без електрики

Злива залишила кілька населених пунктів області без електрики

Не підходьте до обірваних проводів!

З 20 на 21 травня гроза, шквальний вітер, зливні дощі призвели до пошкодження електричних мереж. Про це повідомила прес-служба «Житомиробленерго». Якщо Ви виявили обірваний провід лінії електропередач, що лежить на землі, у жодному випадку не наближайтеся до нього – це смертельно небезпечно!

«Зокрема у Житомирській області стихія вирувала найбільше в Ємільчинському, Житомирському, Ружинському, Черняхівському районах. Наразі над відновленням електропередачі працюють бригади АТ “Житомиробленерго”.

Станом на 9 годину від електропередачі залишаються відключеними:

В Ємільчинському районі – 5 населених пунктів, Ружинському – 4, Житомирському – 2, Черняхівському -1», – йдеться у повідомленні.

«Житомиробленерго» застерігає жителів Житомирської області і особливо Житомирського району за жодних обставин не торкайтеся обірваних чи провислих проводів повітряної лінії електропередач! Це застереження стосується також і дротів ліній радіотелефонного зв’язку, оскільки вони можуть у певних місцях контактувати із електропроводами та слугувати провідником електроенергії.

Нагадаємо, буревій залишив без світла 35 населених пунктів, зірвав дах у будинках та школі. Вечірній буревій наробив лиха у Житомирі.

Leave a Comment