Водопостачання у Житомирі відновлять найближчим часом, ‒ заступник мера

Водопостачання у Житомирі відновлять найближчим часом, ‒ заступник мера

Посадовці вибачилися перед житомирянами.

Водопостачання у Житомирі буде відновлено протягом найближчих кількох годин. Про це під час брифінгу сказав заступник міського голови Сергій Кондратюк.

«Приношу свої вибачення житомирянам за пізнє включення водопостачання та прошу із розумінням віднестися до вимушених незручностей, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт у системі водопостачання міста», ‒ сказав Кондратюк.

За його словами, роботи виконують в нічний час, працівники по груди у воді. На даний час проводяться великі роботи по прокладці мереж великого діаметру.

«В ніч на 15 серпня роботи по заміні стратегічно важливих засувок проводилися на вулицях Михайла Грушевського та Івана Сльоти. Саме проблемна засувка на вулиці Івана Сльоти діаметром 600 мм створила додаткову потребу у часі на злиття води», ‒ пояснив заступник міського голови причину відсутності води.

Він також додав, що всі роботи з усунення проблем вже завершено. Частина Житомира вже з водою. У решті домівок вона з’явиться вже найближчим часом.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» анонсував припинення водопостачання у ніч на 15 серпня через реконструкцію мережі. Протягом серпня комунальники двічі відключали воду на Богунії

Leave a Comment