За популяризацію екосумки в інтернеті житомирська мерія заплатить «людині Гундича»

За популяризацію екосумки в інтернеті житомирська мерія заплатить «людині Гундича»

Визначили без конкурсу.

Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради заплатить з бюджету 21 тис. грн за популяризацію екосумки у соцмережах житомирянину Олександру Круківському. Останній пов’язаний із екс-головою ОДА Ігорем Гундичем та «Європейською Солідарністю» Порошенка.

Підписаний із Круківським договір оприлюднили 15 серпня. Згідно із інформацією з реєстру фізичних та юридичних осіб, ФОП Круківський зареєстрований у місті Житомирі. Основним видом діяльності є юридичні консультації.

За умовами договору, підприємець має з 13 червня до кінця року популяризувати екологічну сумку у соцмережах.

Олександр Круківський у 2006 році балотувався до Житомирської міської ради за списком «Нашої України». У 2010 році — від партії «Рідне місто». В той час, коли екс-губернатор Ігор Гундич обіймав посаду заступника міського голови Житомира, очолив управління муніципального розвитку. В кулуарах міськради говорили, що управління було створене спеціально, щоб «працевлаштувати» товариша Гундича.

На позачергових виборах 21 липня 2019 року Олександр Круківський був уповноваженою особою партії «Європейська Солідарність» Порошенка по одномандатному виборчому округу №62 (м. Житомир).

Нагадаємо, що бізнес-партнер Сухомлина встановив у мерії двері бюджетним коштом. Близькому до Гундича і Ясюнецького депутату Житомирської міської ради Віталію Кирилюку продали котельню у центрі міста.

Leave a Comment