Житомирська міськрада розгорне госпітальні бази у двох медичних закладах

Житомирська міськрада розгорне госпітальні бази у двох медичних закладах

ЦМЛ №1 та міській лікарні.

Житомирська міська рада розгорне госпітальні бази у центральній міській лікарні №1 та дитячій міській лікарні імені В. Башека. Відповідне рішення прийняли 16 березня на позачерговому засіданні виконкому.

«Затвердити план розгортання госпітальної бази комунального підприємства «Лікарня №1» Житомирської міської ради та комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» на випадок епідемії COVID-19», ‒ йдеться у документі.

Рішення мають прийняти на позачерговому виконкомі 16 березня. Згідно із документом, у випадку епідемії коронавірусу обидва заклади працюватимуть у екстреному режимі. Передбачено три варіанти роботи лікарень: у штатному режимі, при надходженні кількох хворих і при масових захворюваннях.

Засідання виконкому відбувається у закритому режимі. Воно розпочалося о 16:00 16 березня. Пряма трансляція засідання відбувається на офіційному сайті Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що поліція області перевірятиме розважальні заклади на предмет дотримання ними правил введеного карантину. Коростенська міська рада закликає жителів міста відвідувати центр надання адміністративних послуг лише за крайньої необхідності.

Leave a Comment