Вулицю Перемоги у Житомирі відремонтують за 12 мільйонів

Вулицю Перемоги у Житомирі відремонтують за 12 мільйонів

Роботу виконуватиме фірма з Баранівки.

Управління комунального господарства Житомирської міської ради заплатить 12 млн 802 тис. 206 грн за капітальний ремонт вулиці Перемоги. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили ще у квітні. В конкурсі взяли участь три підприємства — «Укркомбуд», «Асфальт плюс» і «Урарту». Найдешевшою пропозиція виявилася у останньої. Вона є майже на 600-800 грн дешевшою від конкурентів.

В умовах тендеру управління комунального господарства прописало наявність атестату, який би посвідчував якість асфальту. Він мав бути чинний протягом усього терміну виконання робіт. Однак на початку травня, за 10 днів до початку торгів, цю вимогу виключили.

Довідково. ТОВ «Урарту», згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, знаходиться у Баранівці. Його власником і керівником є житомирянин Армен Сароян. Статутний капітал підприємства становить 1 тис. грн.

Нагадаємо, що фасад суду у Житомирі відремонтують за понад 3 млн грн. Спеціально до «Велодня-2018» комунальники поточно відремонтують дороги.

Leave a Comment