Виконком Житомирської міськради щодо автоматів питної води можуть зібрати найближчими днями

Виконком Житомирської міської ради вже найближчими днями може зібратися для перегляду дозволів на встановлення автоматів питної води. Про це у коментарі «Вголос.Zt» заявив міський голова Сергій Сухомлин.

Як повідомляв «Вголос.Zt», під час останнього позачергового засідання виконкому Сухомлин пригрозив власникам автоматів питної води переглянути видані на встановлення апаратів дозволи. Підставою до цього стало підвищення вартості води у автоматах.

«У понеділок, 12 вересня, ми зустрічалися із власниками автоматів. Якщо питання не вирішиться протягом вівторка ‒ вже за день-два будемо збирати засідання виконкому», ‒ сказав міський голова Житомира.

Тим часом, питна вода у місті здорожчала не лише у автоматах. Її вартість виросла наполовину також у магазинах, де продають питну воду. Втім раніше Сергій Сухомлин заявляв, що міська рада не пможе впливати на ціни у торгівельних закладах.

Нагадаємо, що у мерії Житомира пригрозили скасувати дозволи підприємцям, які самовільно підняли вартість питної води у автоматах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *