Вже дев’яту ділянку лісу висадили журналісти Житомирщини

У Лугинському районі 26 квітня журналісти висадили 1700 сосен та дубів.  Цього разу представники засобів масової інформації працювали на лісовій ділянці Степанівського лісництва Лугинського держлісгоспу АПК.  Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Таким чином мас-медійники створили вже дев’яту ділянку «журналістського» лісу.

«Для цієї ділянки ми обрали садивний матеріал сосни звичайної і дуба червоного. Червоний дуб, а його ще називають канадським, має вік стиглості 60 років, на відміну від звичайного, який досягає зрілості у 100-120 років. Крім того, червоний більш стійкий до ураження шкідниками і до нинішніх кліматичних умов. Та і в протипожежному плані стане своєрідною буферною смугою для хвойних насаджень», – розповів директор держлісгоспу Ігор Бегійович.

До слова, впродовж весни лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління провели садіння  та висівання лісу на площі  3 тис. 875 га. Середня вартість створення 1 га лісових культур – 4 тис. 500 грн.

Нагадаємо, торік на Житомирщині з’явився ще один журналістський ліс. Житомирські журналісти разом з лісівниками створили гектар нового лісу. Журналісти вдруге виграли суд у народного депутата Розенблата. Як житомирські журналісти складали іспит із правил дорожнього руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *