Юні житомирські фігуристи показали власну постановку льодової вистави «Снігова королева» (ФОТО)

Юні житомирські фігуристи показали власну постановку льодової вистави «Снігова королева» (ФОТО)

Постановником виступила 15-річна спортсменка.

На льодовій арені «Глобал ICE» у Житомирі 14 січня вихованці відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах показали льодову виставу «Снігова королева», яку підготували самі. Фігуристи вразили глядачів акторською та спортивною майстерністю, а також захоплюючим сюжетом.

За словами голови Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах Олени Кропачової, фігуристи уже робили показові виступи, присвячені 8 Березня, Дню захисту дітей, однак це були окремі номери. А така вистава, як «Снігова королева» у Житомирі – вперше. Зробила постановку 15-річна фігуристка Христина Коденко.

«У кожного члена відділення є своя ланка завдань, яку він виконує. Христина відповідала за постановку. Зазвичай для таких шоу запрошують спеціалістів, однак ми зробили це власними силами. Хотілося б, щоб такі вистави стали традицією. У нас є бажання та ідеї, але ще потрібні час та фінанси», – сказала Олена Кропачова.

Льодове шоу завершив номер відомої спортсменки, учениці спортивної школи з фігурного катання на ковзанах «Лідер» – Валерії Тригубець, яка виступила із зав’язаними очима.

У виставі взяли участь 23 фігуристи. До основного складу збірної області входять 11 дітей. Усього займаються більше 30 вихованців.

Найближчий важливий старт, до якого готуються спортсмени, – це відкритий чемпіонат з фігурного катання в місті Кременчуці, який відбудеться 24-25 лютого.

Нагадаємо, житомирські фігуристи розпочали тренування на ковзанці у «Глобалі» (ФОТО). Студенти університету імені Франка посіли призові місця у чемпіонаті України зі спортивного туризму.

Автор фото: прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Leave a Comment