Юний боксер з Коростеня отримав перемогу на міжнародному турнірі

1У селищі Затока Одеської області з 6 по 10 червня відбувся Міжнародний турнір з боксу серед юнаків та молоді «Олімпійська надія». 16-річний Микола Боровий з Коростеня, який змагався у ваговій категорії 60 кг, пройшов 3 бої та за результатами турніру виборов перше місце. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Микола займається боксом близько 2 років, на сьогодні є вихованцем боксерського клубу “Ринг”. Хлопець молодець, тренується, старається. Це його перша велика перемога, до цього отримав перемогу лише на чемпіонаті області», – розповів тренер Ярослав Салей.

Нагадаємо, спортсмени з Житомирщини вибороли 15 медалей на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Спортсменка із Новоград-Волинського району здобула бронзу  у складі параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи