З Автовокзала та торгівельного центру поліція евакувала людей (ФОТО)

З Автовокзала та торгівельного центру поліція евакувала людей (ФОТО)

Тривають антитерористичні навчання.

У Житомирі 13 вересня поліцейські перевірили інформацію про виявлення підозрілих речей на автовокзалі та у закладі харчування. Заходи відбувалися у рамках розпочатих відсьогодні на Житомирщині антитерористичних навчань. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Близько 10:25 до поліції надійшло повідомлення про те, що у камері схову у приміщенні центрального автовокзалу залишено громіздкий підозрілий рюкзак. А ще за три чверті години у закладі харчування, розташованому у розважально-торгівельному центрі міста, було виявлено нічийну коробку. На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в Житомирській області та Житомирського відділу поліції, фахівці вибухотехнічної служби ГУНП та кінологи зі службовим собакою, працівники інших поліційних підрозділів та відповідні екстрені служби. З приміщень автовокзалу та закладу харчування торгівельно-розважального центру було евакуйовано людей, потенційно небезпечну території огороджено і обмежено доступ сторонніх до неї. Фахівці-вибухотехніки гідроударами частково знешкодили підозрілі предмети. Жодних вибухових пристроїв або інших предметів, які б могли становити загрозу безпеці громадян, виявлено не було», – йдеться у повідомленні.

До слова, з 13 по 15 вересня на Житомирщині проходять навчання, ініційовані Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБУ області, до участі у яких залучені поліція, інші правоохоронні відомства, рятувальники та військовослужбовці.

Нагадаємо, у Житомирській області проживають понад два десятки тисяч власників мисливської вогнепальної зброї та майже п’ять тисяч власників спеціальних засобів. Про це «Вголос.zt» повідомили в Головному управління Національної поліції в Житомирській області.

Leave a Comment