З «батьків», які не платили аліменти дітям, стягнули майже 55 мільйонів гривень

Державні виконавці області стягнули на користь 25 тис. 700 дітей заборгованості зі сплати аліментів у сумі 54 млн 800 тис. грн. Про це повідомила прес-служба головного територіального управлінні юстиції у Житомирській області.

«З початку дії Закону #ЧужихДітейНеБуває, який набрав чинності 6 лютого, на Житомирщині 5 тис. 245 злісних боржників отримали заборону виїздити за межі України, керувати автомобілем, користуватися зброєю. Складено 490 протоколів про адміністративне правопорушення боржників за ст. 183-1 КУпАП. Місцевими судами винесено 43 постанови про накладення на боржників стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, кілька злісних неплатників уже відпрацьовують заборгованість на суспільно корисних роботах», – йдеться у повідомленні.

Усього ж на початок червня державні виконавці області стягнули на користь 25 тис. 700 дітей заборгованості зі сплати аліментів у сумі 54 млн 800 тис. грн.

Нагадаємо, на жителя Баранівського району, який не платив аліменти дитині, відкрили кримінальну справу. Жителю Житомирщини заборонили керувати авто, полювати та залишати країну, поки не сплатить аліменти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *