З комісії по безпеці руху виключать Ткачука і додадуть Шевчука

Виконавчий комітет Житомирської міської ради виключить зі складу міської комісії з безпеки дорожнього руху екс-заступника міського голови Дмитра Ткачука і включить його наступника, Олександра Шевчука. Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.08.2019 №883 «Про затвердження складу міської комісії з безпеки дорожнього руху» та викласти в новій редакції», ‒ йдеться у документі.

До складу комісії увійде 13 осіб. Згідно із попереднім рішенням виконкому, комісія налічувала 16 осіб. До її складу входили 4 представника громадських організацій. Згідно з новим проєктом рішення, всіх їх виключать з комісії. Тепер до неї входитимуть виключно керівники комунальних підприємств, представники Укртрансбезпеки, патрульної поліції та посадовці дотичних управлінь та відділів міськради.

Нагадаємо, що у житомирській мерії лише через 2 місяці згадали, що змінили склад виконкому. Екс-заступника голови ОДА Ясюнецького виключили зі складу виконкому через 7 місяців після його звільнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *