З початку дії безвізу жителі області оформили майже 168 тисяч закордонних біометричних паспортів

З початку дії безвізу жителі області оформили майже 168 тисяч закордонних біометричних паспортів. Тенденція до збільшення звернень для оформлення таких паспортів зросла удвічі. Про це повідомив начальник Управління ДМС в області Олександр Радько в ефірі одного із місцевих телеканалів, – інформує прес-служба управління ДМС у Житомирській області

«З початку дії безвізу, з 11 червня 2017 року, на Житомирщині було оформлено майже 168 тисяч закордонних біометричних паспортів. Тенденція до збільшення звернень для оформлення таких паспортів зросла удвічі.

Зокрема, у 2018 році в УДМС та  територіальних підрозділах області оформлено 107 тисяч 766 біометричних паспортів для виїзду за кордон, що на 18,6 тисяч більше, ніж у 2017 році та 42 тисячі 787 паспортів у формі картки, що майже на 10 тисяч перевищує показники 2017 року», – розповів Радько.

За надані населенню адміністративні послуги ДМС на рахунок місцевих бюджетів Житомирської області перерахували 43 млн 703 тисячі грн, що на 10 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Нагадаємо, жінка, яка замінила фото у паспорті, бо старе не подобалося, відповідатиме за підробку документів. Жителі області продовжують емігрувати до країни-агресора. Найчастіше житомиряни емігрують до Росії, США та Ізраїлю (ІНФОГРАФІКА).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *