Облрада дозволить провести поліпшення кафе у центрі Житомира

Облрада дозволить провести поліпшення кафе у центрі Житомира

На 27% вартості.

Житомирська обласна рада планує дозволити орендарю приміщення по вулиці Лятошинського, 2 здійснити невід’ємні поліпшення на суму 144,2 тис. грн. Проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Надати згоду малому приватному підприємству «Іоланта» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 72,7 кв. м, що перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради на граничну суму 144,203 тис. грн з ПДВ (станом на 20.09.2019), що становить 27,2 % від ринкової вартості майна, за яким воно було передано в оренду (станом на 30.04.2012)», ‒ йдеться у документі.

Відшкодування вартості поліпшень в облраді обіцяють зарахувати при приватизації об’єкта. Одночасно з тим попереджають, що поліпшення понад затверджений обсяг до уваги не прийматимуться і сприйматимуться як «подарунок» громаді області.

Нагадаємо, що у 2017-му році облрада дозволила здійснити поліпшення орендованого приміщення племіннику ексвіцепрем’єр-міністра Зубка. Через продаж готеля «Житомир» жителів обласного центру попросили прихистити переселенців.

Leave a Comment