За отримання 150 тисяч депутата оштрафували на майже 3,5 тисяч

За отримання 150 тисяч депутата оштрафували на майже 3,5 тисяч

Обранець забув повідомити про конфлікт інтересів.

Депутата Андрушівської районної ради, який отримав від райради 150 тис. грн на будівництво котельні Івницької загальноосвітньої школи і не повідомив про конфлікт інтересів оштрафували на 3 тис. 400 грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури у Житомирській області.

«Постановою Андрушівського районного суду депутата визнано винним у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн», – йдеться у повідомленні.

Відділом освіти Андрушівської райдержадміністрації ще у вересні 2015 року було укладено договір підряду на будівництво котельні Івницької загальноосвітньої школи.

Згодом, у лютому 2016 року, на черговому засіданні сесії Андрушівської райради, з метою завершення будівництва котельні, вирішувалося питання щодо виділення додаткових коштів на суму 150 тис. грн для оплати робіт.

Під час розгляду питання, депутат-підрядник проголосував за позитивне вирішення цього питання і не повідомив про наявний конфлікт інтересів.

Нагадаємо, що 7 листопада Сергій Сухомлин своїм розпорядженням зобов’язав підлеглих виконувати Закон України. У березні голову Брусилівської райради оштрафували через конфлікт інтересів.

Leave a Comment