За свою каденцію заступник міського голови Житомира заробив із бюджету понад 13,5 мільйонів

За свою каденцію заступник міського голови Житомира заробив із бюджету понад 13,5 мільйонів

Роботи у «ШБУ-19» замовляли комунальники та житловики.

Протягом своєї каденції, від самісінького дня призначення, з березня 2016 року по сьогодні фірма дружини заступника міського голови Житомира Олександра Фещенка ПрАТ «Шляхово-будівельне управління №19» виконала підрядів на понад 13,5 млн грн. Таку інформацію містить портал публічних фінансів «E-data».

Найбільші суми «ШБУ-19» перераховували управління комунального та житлового господарств. Ще одним постійним клієнтом фірми дружини Фещенка було комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів». Примітно, що всі замовники послуг перебувають у прямому підпорядкуванні Олександра Фещенка.

Крім бюджетних установ та організацій і комунальних підприємств Житомирської міської ради послуги у ПрАТ «ШБУ-19» замовляли також житомирські ЖБК «Космос» та ТОВ «КК Коменерго-Житомир». Мали “справу” із цією фірмою також ряд ОСББ міста, а також Коростишівська міська і Глибочицька та Садківська сільські ради.

Нагадаємо, що станом на травень 2016 року фірма дружини заступника міського голови Олександра Фещенка отримала понад 2 млн грн з бюджету Житомира. Конфлікт інтересів заступника мера покривали міськрада та прокуратура. У січні 2017 року активісти почали збирати підписи за звільнення Олександра Фещенка.

Leave a Comment