На Житомирводоканалі не надали інформацію журналісту, пославшись на «комерційну таємницю»

На Житомирводоканалі не надали інформацію журналісту, пославшись на «комерційну таємницю»

Відмовилися повідомити, де закупили GPS-трекери.

Директор комунального підприємства «Житомирводоканал» Андрій Нікітін відмовився надавати відповідь на інформаційний запит «Вголос.Zt», посилаючись на «комерційну таємницю». Про це йдеться у листі керівника підприємства. Журналіста «Вголос.Zt» цікавила інформація про встановлені на автомобілях підприємства GPS-трекери. За їх допомогою можна з’ясувати, де задіяні в даний момент автомобілі підприємства. Однак на КП «Житомирводоканал» її вважають «комерційною таємницею».

«Відповідно до п. 3.3. Статуту комунального підприємства «Житомирводоканал» підприємство діє за принципами повного госпрозрахунку, самофінансування та самоокупності. Відповідно до п. 2 Положення «Про забезпечення захисту інформації, що становить комерційну таємницю та конфіденційну інформацію, затвердженого наказом від 08.02.2016 р. №42, зазначено, що відомості про фінансові операції підприємства, пpo зміст та характер договорів,однією із сторін у яких виступає КП «Житомирводоканал» тa відомості про партнерів підприємства, що не стосується надання послуг водопостачання та водовідведення, становлять комерційну таємницю», – йдеться у відповіді.

Тим часом, КП «Житомиртеплокомуненерго», до якого ми так само зверталися із запитом на отримання ідентичної інформації, дало вичерпну відповідь.

Чому на комунальному підприємстві, засновником якого є Житомирська міська рада, а отже, громада міста, приховують інформацію про свою діяльність від житомирян, залишається загадкою.

Нагадаємо, що директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін вважає конфіденційною інформацію про свою заробітну плату. Комерційною таємницею на підприємстві також вважають інформацію про придбані для «Житомирводоканалу» насоси. У жовтін 2016 року Андрій Нікітін запевнив, що через 2 роки можна буде говорити про самоокупність очолюваного ним підприємства.

Leave a Comment