Заборонити купувати воду для чиновників за бюджетні кошти, нехай п’ють з-під крану, – петиція

Заборонити купувати воду для чиновників за бюджетні кошти, нехай п’ють з-під крану, – петиція

Житомиряни збирають підписи.

Житомиряни просять міську раду заборонити купувати воду для чиновників та депутатів за кошти міського бюджету. Мовляв, можуть пити з-під крану, бо аналіз води, яку постачає КП «Житомирводоканал» свідчить, що вона «придатна для вживання». Відповідну електронну петицію оприлюднили 4 вересня.

«Для економії коштів міського бюджету прошу поставити на засіданні житомирського виконкому питання по забороні закупки за бюджетні кошти питної води для чиновників, депутатів та членів виконкому. Другою причиною цієї заборони закупки питної води є аналізи води КП “Житомирводоканал” , де “чорним по білому” вказано, що ця вода пригодна для вживання», – написав автор звернення Олександр Колібабчук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що директор Житомирводоканалу відмовився пити воду з крана. Під час сесії 21 серпня активісти вимагали негайного звільнення директора КП «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна. За тиждень до цього Сергій Сухомлин продовжив контракт із чиновником ще на 2 роки. Нікітін засекретив інформацію, за чиї гроші їздив у відрядження до Ізраїлю.

Leave a Comment