Завершення ремонту та перекриття даху старого корпусу гімназії №23 не передбачено у найближчі два роки

Завершення ремонту та перекриття даху старого корпусу гімназії №23 не передбачено у найближчі два роки

Відповіли на петицію житомирян.

У міськраді кажуть, що завершення ремонту та перекриття даху старого корпусу гімназії №23 не передбачено у найближчі два роки. Водночас не рекомендується використовувати приміщення першого поверху в будівлі початкової школи у 2019/2020 навчальному році, до повної реконструкції будівлі. Про це йдеться у відповіді на електронну петицію житомирян, яка 17 вересня зібрала 375 підписів.

“За результатами розгляду електронної петиції від 12.09.2019 №2019-№1278 щодо завершення ремонту та перекриття даху старого корпусу (початкової школи) гімназії №23 до початку руйнування старого приміщення бувшого дитячого садочка повідомляємо таке. Станом на 20.05.2019 міською цільовою програмою «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки» захід щодо завершення ремонту та перекриття даху старого корпусу (початкової школи) гімназії №23 не передбачений. Проектною організацією Житомирського філіалу Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» здійснено технічне обстеження стану несучих конструкцій будівлі початкової школи. За результатами обстеження встановлено, що основні несучі конструкції: фундаменти, стіни, покрівля знаходяться в непридатному технічному стані, горищне перекриття в аварійному стані. Враховуючи зазначене вище, не рекомендується використовувати приміщення першого поверху в будівлі початкової школи у 2019/2020 навчальному році, до повної реконструкції будівлі”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, житомиряни вимагають відремонтувати покрівлю старого корпусу гімназії №23 до того, як він рухне. Амбіції: Сухомлин хоче новий корпус для житомирської гімназії №23. Будівництво нового корпусу гімназії №23 Житомира обійдеться у понад 103 млн грн.

Leave a Comment