Зеленський передав Житомирський лікеро-горілчаний завод в управління ФДМУ для подальшої приватизації

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким передав Житомирський лікеро-горілчаний завод в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації підприємства. Відповідний документ оприлюднили 29 вересня.

Такий крок здійснено з метою оптимізації переліку об’єктів державної власності, які перебувають в управлінні Державного управління справами, однак не використовуються для забезпечення діяльності Президента України.

Оскільки Житомирський лікеро-горілчаний завод є таким об’єктом, Глава держави підтримав пропозицію ДУС про його передачу в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації.

“… Погодитися з пропозицією Державного управління справами щодо передачі державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» (м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 38), що перебуває в управлінні Державного управління справами та не використовується для забезпечення діяльності Президента України, в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації”, – йдеться у документі.

Очікується, що результатом реалізації цього кроку буде збільшення надходжень до Державного бюджету України.

Нагадаємо, Сухомлин скликав позачергову сесію через заправку та лікеро-горілчаний завод. Житомирський лікеро-горілчаний завод може стати комунальним. Три магазина Житомирського лікеро-горілчаного заводу продадуть «з молотка».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *