На посаду нового заступника голови ОДА – 6 претендентів. Четверо інших не пройшли перший етап відбору

На посаду нового заступника голови ОДА – 6 претендентів. Четверо інших не пройшли перший етап відбору

Наступний етап – опрацювання документів кандидатів комісією Офісу Президента України.

В ОДА шукають нового заступника для голови Віталія Бунечка, який буде розумітися на питаннях цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. За повідомленням Служби управління персоналом апарату Житомирської ОДА, резюме надійшли від 10 претендентів. За результатами аналізу їх досвіду та наданих документів до наступного етапу пройшло 6 кандидатів. Про це інформує пресслужба облдержадміністрації.

Голова ОДА зустрівся з кожним із них, аби дізнатися їх бачення впровадження цифрових сервісів на Житомирщині.

«Учасники відбору мають досвід роботи у кібербезпеці та телекомунікаційній галузі, міжнародних консалтингових агентствах та інших напрямках. Серед них є представники великих ІТ-компанії, які мають представництва у європейських країнах, та фахівці з питань цифровізації у нашій області», – прокоментував результати співбесід із претендентами на посаду Віталій Бунечко.

Наступний етап відбору – опрацювання документів кандидатів на посаду заступника голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації кадровою комісією Офісу Президента України та Міністерством цифрової трансформації України для визначення переможця.

Нагадаємо, у голови ОДА з’являться нові заступники. Один займатиметься “цифровим розвитком”, а інший співпрацюватиме з правоохоронцями. Перший заступник Бунечка продав свій бізнес новим власникам та кредиторам. За рік роботи заступниця Бунечка заробила трохи менше, ніж чоловік-бізнесмен. Бунечко взяв собі у заступниці ще одну чиновницю з Києва. З 6 чиновників ОДА вищого рівня лише один — житомирянин. Заступниця Бунечка Наталія Остапченко очолювала виборчий список партії Порошенка.

Leave a Comment