Жителі Мальованки також не задоволені транспортним сполученням

Жителі Мальованки також не задоволені транспортним сполученням

Просять маршрут з Мальованки на Богунію.

Жителі району Мальованка просять міську раду створити пряме автобусне сполучення, яке об’єднає райони Мальованка та Богунія. Кажуть, що на проїзд із «пересадками» витрачають всю зарплату. Відповідну електронну петицію оприлюднили 5 вересня.

«Всі знають, як тяжко добиратися з Мальованки на Богунію. Це вічні пересадки з одного маршруту на інший і так вічно… Так витрачається вся заробітна платня, і прямого рейсу з одного мікрорайону в інший немає. Прошу розглянути і затвердити маршрут з Мальованки до Богунії», – написав автор звернення Антон Бондаренко.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

На транспортне сполучення скаржаться і жителі інших районів обласного центру. Зокрема, мешканці мікрорайону Крошня скаржаться, що «поліпшення» транспортного сполучення призвело до колапсу. Людям складно добратися до роботи.

Нагадаємо, маршрути №10 та №110 об’єднали в один та «забрали» кілька зелених автобусів з Крошні. Житомиряни просять запустити «маршрутне таксі» сполученням «Богунія – Крошня».

Leave a Comment