Жителі Польової просять мерію створити центр розвитку у колишньому кінотеатрі «Космос»

Жителі Польової просять мерію створити центр розвитку у колишньому кінотеатрі «Космос»

Петиція.

Житомиряни пропонують створити дитячий центр розвитку та дозвілля на базі кінотеатру “Космос”. Відповідну електронну петицію оприлюднили 11 березня.

«Пропоную на базі старого кінотеатру “Космос” створити сучасний центр дитячої творчості та сімейного дозвілля. Оскільки наш район є чи не єдиним зеленим острівком природи на Польовій, і так як тут зона матерів та дітей, які гуляють тут у великій кількості, поряд є ігровий майданчик “Рудь” і багато гарних алей та газонів, пропоную логічне продовження. Будівлю старого кінотеатру “Космос” відремонтувати і створити на її основі Центр дитячого розвитку та сімейного дозвілля. Так як площа кінотеатру досить велика, тут можна розмістити багато гуртків: наприклад, сучасну музичну студію( не класичну музшколу, а студію сучасного вокалу, вміння грати на сучасних музичних інструментах, гурток юного ді- джея), сучасну дитячу театральну студію з можливістю подальших дитячих вистав, студію створення м’яких іграшок розпису на дереві, гурток з техніки декупажу, тощо… Обов’язково створити дитяче кафе-кондитерську ( ніякого алкоголю, тільки сімейне дозвілля) Вважаю, що створення такого центру вирішить питання по дозвіллю дітей, що вештаються місцевими дворами, а також збереже нашу зону в якості зеленого острівку дитинства. Я проти всіляких адмін- та бізнесцентрів, проти десятків припаркованих авто службовців та інших ознак ділового життя. Збережемо нашу зону навколо фонтану “Космонавт” та кінотеатру ” Космос” у якості сімейної зони!» – написала авторка петиції Ольга Вознюк.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції кінотеатрів «Жовтень» та «Космос» з міського бюджету у 2016 році виділили по 200 тис. грн. У колишньому кінотеатрі «Космос» хотіли зробити другий майданчик для експонатів Музею космонавтики ім. С. П. Корольова.

Leave a Comment