Житомирщина лідирує за кількістю “контрактників” ЗСУ

Житомирщина лідирує за кількістю “контрактників” ЗСУ

Поступається лише Київській області.

Житомирська область у складі ОВК «Північ» займає 2 місце за кількістю підписаних контрактів із Збройними Силами України починаючи з 2017 року. Про це повідомили у секторі мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату ОДА , – інформує прес-служба облдержадміністрації. 

«Житомирщина є однією із найбільш мілітаризованих. Лише у 2017 році в області підписали контракт із ЗСУ 1 тис. 208 військових, у 2018 році – 462. Тож за кількістю підписаних контрактів із ЗСУ область у складі ОВК «Північ» займає 2 місце, поступаючись лише Київській області», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що Служба за контрактом дає військовим заробітну плату від 7 тис. грн, соціальне забезпечення та пільги. Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є вік до 45 років, відповідна фізична підготовка та придатність за станом здоров’я

Нагадаємо, що 8 мільйонів допомоги за два роки надала область військовим ЗСУ «на поліпшення умов служби». Майже 22 тисячам військових пенсіонерів вже провели перерахунки пенсій. 

Leave a Comment