Житомирщина: майже 14 млн грн заборгували своїм працівникам роботодавці

Житомирщина: майже 14 млн грн заборгували своїм працівникам роботодавці

Вчасно не отримали зарплату 1,1 тис. осіб.

На Житомирщині сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 13,7 млн грн. Про це 30 квітня повідомили у Головному управлінні статистики області. 

“На Житомирщині сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 квітня 2021 року становила 13,7 млн грн, що на 14,2% більше, ніж на 1 січня 2021 р. Вагома частка суми заборгованості припадала на промисловість – 87,3% (12 млн грн)”, – йдеться у повідомленні.

Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату, на 1 квітня становила 1,1 тис. осіб. Кожному із них не виплачено в середньому 12,1 тис. грн.

До слова, в управлінні повідомляють, що у березні цього року середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій Житомирщини (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 10 675 грн, що в 1,8 раза вище рівня мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, роботодавці області шукають командирів взводів, поштарів та психологів. Фахівці розповіли, де на Житомирщині живе найбільше безробітних жінок.

Leave a Comment