Житомирщина: поліцейські зафіксували близько 250 фактів доведення дітей до стану сп’яніння

Житомирщина: поліцейські зафіксували близько 250 фактів доведення дітей до стану сп’яніння

І майже 2 тисячі випадків неналежного виховання дітей.

На Житомирщині цього року поліція зафіксувала майже 2 тисячі випадків неналежного виховання дітей. Серед інших правопорушень, учинених дорослими відносно неповнолітніх, – близько 250 фактів доведення дітей до стану сп’яніння. За всіма викритими випадками відносно дорослих осіб складені адміністративні протоколи. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

Профілактика та припинення протиправних діянь відносно дітей збоку батьків, осіб, які їх замінюють, інших дорослих або ж однолітків – один із напрямків діяльності ювенальних інспекторів поліції Житомирщини.

“У поточному році працівники територіальних підрозділів поліції області задокументували понад 3,5 тисячі адміністративних порушень, вчинених дорослими відносно дітей. 1941 правопорушення із цієї кількості пов’язані з неналежним виконанням батьками обов’язків по вихованню дітей. Це виражалось у недогляді, незабезпеченні неповнолітніх нормальними для життя і розвитку умовами, що призвело врешті або до погіршення стану їх здоров’я, або до втеч з домівки.  Майже 250  адмінпротоколів стосуються доведення неповнолітніх до стану сп’яніння”, – повідомила керівник підрозділу ювенальної превенції Наталія Гончарук.

Щоб попередити негативні явища куріння та вживання дітьми алкоголю, інспектори ювенальної превенції Житомирщини проводять відповідну профілактичну роботу у молодіжному середовищі, а також відпрацьовують торговельні заклади. До речі, упродовж 10 місяців цього року уже складені 74 адміністративні протоколи за задокументованими фактами продажу неповнолітнім особам цигарок і спиртного.

За результатами роботи ювенальних інспекторів у шкільному середовищі зафіксовані 5 фактів систематичного цькування дітей у навчальних закладах (булінгу). Усі вони відображені у відповідних адміністративних протоколах.

Нагадаємо, у новорічну ніч 5 дітей потрапили до лікарні з “передозом” алкоголем. За споювання дітей алкоголем 29 дорослих притягнули до відповідальності. Поліцейські області повернули додому майже сотню дітей, яких розшукували рідні.

 

Leave a Comment