Стало відомо, хто потрапив у Житомирську міськраду нового скликання

Стало відомо, хто потрапив у Житомирську міськраду нового скликання

Найбільше — від «Пропозиції».

Житомирська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів міського голови та депутатів міської ради. Про це повідомила пресслужба мерії.

«За результатами підрахунку 100% бюлетенів, чинний міський голова Сергій Сухомлин отримав найбільше голосів виборців – 29185 (51,378%). Таким чином другого туру не буде і Сергій Сухомлин залишається Житомирським міським головою», – йдеться у повідомленні.

Щодо інших кандидатів на міського голову, то друге місце посів кандидат від «Слуги народу» Віктор Євдокимов. Кандидат від «Сили і Честі» Іван Мартинчук посів 5 місце, обійшовши кандидатку від «Батьківщини» Олену Розенблат. Загалом у боротьбі за крісло міського голови змагалися 13 кандидатів.

До Житомирської міської ради за результатами виборів проходять 42 депутати від шести політичних партій, які подолали бар’єр у 5%. Це «Пропозиція», «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська Солідарність», «Сила і Честь» та «Батьківщина».

Нагадаємо, що у Житомирській міській ТВК обіцяли оприлюднити результати виборів не раніше 11 листопада. Радомишльську міську раду знову очолив чинний міський голова, полковник міліції.

Leave a Comment