Житомирська фірма продавала захисні костюми покупцям за різними цінами

Житомирське ТОВ «Хейлінг Лайф» продавало медичні захисні ізоляційні костюми покупцям за різними цінами. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради з посиланням на слова міського голови Сергія Сухомлина.

«Сьогодні зранку спілкувався з директором та бухгалтером лікарні. Поки нікого голослівно звинувачувати не буду. Представники управління охорони здоров’я поїхали в Любар, аби порівняти акти, за якими купували аналогічні костюми в місцеву лікарню. На сьогодні нам відомо, що компанія продавала захисні костюми різним організаціям за різними цінами. Була і вартість в 340 гривень за костюм. Ми відміняємо цей тендер. Розриваємо договір з компанією. Ставимо її в чорний список і не працюємо з нею. Ситуацію з’ясовуватимемо далі після отримання інформації з Любара», – повідомив міський голова.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, компанія «Хейлінг Лайф» зареєстрована у Житомирі. Її власником є житомирянин Сергій Овчарук. Протягом 7 та 8 грудня фірма уклала договори на постачання захисних ізоляційних костюмів Любарській центральній районній лікарні та Житомирській центральній міській лікарні №1. У першому випадку вартість 1 тис. костюмів склала 175 тис. грн. У другому – 324 тис. грн за 1 тис. 350 костюмів. Тобто, різниця на кожному становила 65 грн. При тому, що технічні умови до тендерів були абсолютно тотожними.

Нагадаємо, що на Житомирщині районна лікарня придбала обладнання для боротьби з коронавірусом за завищеною ціною. Депутати міської ради дозволили Житомирській ЦМЛ №2 придбати у лізинг дороговартісне медичне обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *