Житомирська мерія оскаржила ухвалу про забезпечення позову щодо будівництва АЗС

Житомирська мерія оскаржила ухвалу про забезпечення позову щодо будівництва АЗС

Забезпечення позову відбулося до його подання.

Житомирська міська рада оскаржила ухвалу про забезпечення позову щодо будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29. Нею суд тимчасово призупинив дію рішення сесії про скасування містобудівних умов, прийнятого на сесії 31 жовтня. Про це повідомила пресслужба мерії.

«Забезпечення позову відбулося до подання самого позову. Це передбачено нормами Кодексу адміністративного судочинства України. Міською радою лише на початку поточного тижня отримано відомості про подання ТОВ «ЮПІДЖІ» позовної заяви і після опрацювання всіх документів було підготовлено текст апеляційної скарги», – цитує пресслужба слова директора юридичного департаменту Євгена Черниша.

За його словами, позов розглядатиме Сьомий апеляційний адміністративний суд міста Вінниця. Такий позов мерія подала на прохання жителів мікрорайону, які виступають проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності.

Нагадаємо, що міський голова Житомира пообіцяв зустрітися із власником компанії «ЮПіДжі» Володимиром Петренком і відмовити його від будівництва АЗС. Під час зустрічі бізнесмен категорично відмовився припиняти спорудження заправки.

Leave a Comment