Житомирська міська рада хоче «навчити» депутатів за понад 25 тисяч

Житомирська міська рада хоче «навчити» депутатів за понад 25 тисяч

Гроші заплатять київській фірмі.

Житомирська міська рада хоче провести навчання своїх депутатів. За семінари, які проводитиме київська фірма «Тендер Консалт Сервіс», з бюджету заплатять 25 тис. 159 грн. Відповідну інформацію містить портал публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із договором, підписаним із підрядником 22 листопада, депутатів мають навчити «методикам та рекомендаціям, які відображають сучасний стан наукового знання у сфері місцевого самоврядування».

Тим часом, джерела «Вголос.Zt» у міській раді повідомили, що ще з вересня складають негласний список депутатів, охочих зустріти Новий рік у Буковелі. І навчання, на їхню думку, пройде саме на цьому курорті.

У договорі, підписаному з «Тендер Консалт Сервіс» не прописано ані дати семінару, ані місця його проведення. Навчання має відбутися протягом періоду з 22 листопада по 31 грудня.

Нагадаємо, що дефіцит бюджету Житомира станом на 21 листопада складає майже 172 млн грн. На думку директора департаменту бюджету та фінансів Сергія Гаращука, фінансові бажання міської ради не співпали з можливостями.

Leave a Comment