Житомирська міська ТВК оприлюднить результати не раніше 11 листопада, – голова

Житомирська міська ТВК оприлюднить результати не раніше 11 листопада, – голова

Рахуватимуть протягом 6 листопада.

Житомирська міська територіальна виборча комісія оголосить результати виборів депутатів міської ради та міського голови 11 листопада. Про це заявила голова комісії Оксана Плис.

«Відповідно до чинного законодавства, до 6 листопада встановлюються результати з виборів депутатів міської ради та міського голови. Офіційне оприлюднення — не пізніше, як на п’ятий день після встановлення результатів. Тому до 11 числа ми з міською радою вирішуємо, коли буде проведена сесія і буде оприлюднення результатів», – сказала Плис.

За її словами, 6 листопада на засіданні комісії мають встановити результати виборів депутатів міської ради та міського голови.

Станом на 9:40 6 листопада на сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати виборів депутатів Андрушівської, Новоград-Волинської, Олевської та Малинської міських рад. По всіх згаданих містах є також результати виборів міських голів. Окрім них, переможців на виборах мерів визначили у Чуднові та Радомишлі.

Нагадаємо, що на виборах міського голови Радомишля перемогу здобув чинний міський голова. Результати виборів до Новоград-Волинської міської ради ЦВК оприлюднила ще 3 листопада.

Leave a Comment