Житомирська міськрада перенесе терміни реконструкції майданів Соборного та Перемоги

Житомирська міськрада перенесе терміни реконструкції майданів Соборного та Перемоги

Офіційна версія — доопрацювання.

Житомирська міськрада планує перенести терміни подачі та розгляду концепцій реконструкції майданів Соборного та Перемоги. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Внести зміни в додаток 3 до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 07.11.2018 № 1155 «Про організацію та проведення всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир», доповнивши пункт 4.8 «Огляд термінів для команд-учасників» такими термінами:

-здача доопрацьованих проектів командами: 21 квітня 2019 року;

– оцінка доопрацьованих фінальних проектів членами журі: 24 квітня 2019 року», – йдеться у документі.

Раніше ці етапи конкурсу були призначені відповідно на 25 лютого та 4 березня. Найкращі, на думку конкурсної комісії, проекти реконструкції майданів вже презентували громадськості. Далі їхні автори мають врахувати зауваження журі та винести їх повторно на розгляд.

Примітно, що новий термін здачі проектів учасниками співпадає із другим туром президентських виборів. Другий етап голосування призначений саме на цю дату.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді показали, як можуть виглядати майдани Соборний та Перемоги після реконструкції. На проект реконструкції приміщень районних рад Житомира потрібно півмільйона.

Leave a Comment