Житомирська міськрада просить призупинити будівництво АЗС на період перевірки ДАБІ

Житомирська міськрада просить призупинити будівництво АЗС на період перевірки ДАБІ

Опублікували текст звернення.

Житомирська міська рада просить Державну архітектурно-будівельну інспекцію України призупинити будівництво АЗС по проспекту Незалежності, 29 на час перевірки об’єкту інспекцією. Про це йдеться у тексті звернення до ДАБІ України, оприлюдненому на сайті мерії.

«Депутатський корпус Житомирської міської ради вимагає перевірити дозвільні документи на забудову земельної ділянки по проспекту Незалежності, 29, зокрема, відповідність її цільового призначення об’єктам, що будуються, законність видачі дозвільних документів та відповідність їх державним будівельним нормам, іншим законодавчим актам у сфері будівництва, містобудівній документації», – йдеться у документі.

Зупинити будівництво на час перевірки ж міська рада просить для недопущення конфліктних ситуацій. Про наслідки розгляду просять повідомити невідкладно.

Нагадаємо, що четверо депутатів Житомирської міськради залишили сесійну залу під час голосування за мораторій на будівництво АЗС на проспекті Незалежності. З другої спроби міськрада таки проголосувала за звернення до ДАБІ України з вимогою перевірити законність будівництва заправки.

Leave a Comment