Житомирська міськрада витратить майже 70 тисяч на художній пленер

Житомирська міськрада витратить майже 70 тисяч на художній пленер

Проведуть до Дня Європи.

Управління культури Житомирської міської ради витратить 68,5 тис. грн на організацію та проведення відкритого пленеру з живопису «Житомир Vpositive». Відповідну інформацію містить портал публічних закупівель «ProZorro».

Конкурс на організацію пленеру оголосили 17 квітня. Переможця визначили 3 травня. Ним став ФОП Осіпов Анатолій Анатолійович. Останній є постійним підрядником управління культури та управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Анатолія Осіпова джерела «Вголос.Zt» пов’язують із начальницею управління сім’ї, молоді та спорту Іриною Ковальчук та громадською організацією «Цілком природно». Співасновниками цієї організації за даними реєстру фізичних та юридичних осіб є чиновниця та її чоловік. Примітно, що основним видом діяльності ФОП Осіпов А. А. є «ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання».

Пленер мають присвятити Дню Європи та провести з 14 по 19 травня. У вартість послуг підрядника входить розміщення, харчування 12 гостей та організація заходів.

Нагадаємо, що минулого року на святкування днів Європи планували виділити 1 млн грн. Однак після скандалу вирішили заощадити.

Leave a Comment