Житомирська міськрада заплатить 50 тисяч за триденний міжнародний фестиваль

Житомирська міськрада заплатить 50 тисяч за триденний міжнародний фестиваль

Проведуть його в кінці квітня.

Управління культури Житомирської міської ради заплатить 50 тис. грн за проведення триденного міжнародного фестивалю «GRIEGFEST: діалог культур». Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згаданий фестиваль має відбутися з 26 квітня по 28 квітня. Ініціатором його проведення, згідно із тендерною документацією, є Всеукраїнське товариство Едварда Гріга. Останнє має на меті популяризувати норвезьку культуру в Україні.

У вартість послуг, які має надати підрядник, входять перевезення учасників з Києва до Житомира і назад, їх розміщення в готелі, харчування та безпосередньо проведення самого фестивалю.

Довідково: Едвард Гагеруп Гріг — відомий норвезький композитор 19-20 століття. Найбільш відомим став фрагмент сюїти музиканта до п’єси ще одного відомого норвежця Генріка Ібсена «Пер Гюнт», знаний всім як «У печері гірського короля».

Нагадаємо, що в тендері управління культури Житомирської міської ради брала участь двічі столична підприємиця. Раднику міського голови Житомира управління заплатило 189 тис. грн за сцену.

Leave a Comment