Житомирська облрада віддасть в оренду ще 32 га під видобуток піску

Житомирська обласна рада планує віддати в оренду 32 га землі у Коростишівському районі під видобуток піску. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

«Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Сілі-Кор» загальною площею 32,2 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Харитонівської сільської ради Коростишівського району Житомирської області», – йдеться у документі.

Проєктом рішення також уповноважено голову обласної ради підписати договір оренди із ТОВ «Сілі-Кор». Вартість річної орендної плати земельної ділянки коштуватиме 3% від нормативної грошової оцінки.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, власником і керівником ТОВ «Сілі-Кор» є житель міста Дніпро Олег Рабовський. Статутний капітал підприємства складає 650 тис. грн.

Нагадаємо, що на початку липня облрада планувала віддати в оренду 6 га землі під видобуток піску. Прокуратура вимагає, щоб орендар сплатив понад півмільйона боргу за користування ділянкою під Новоградом-Волинським.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *