Облрада хоче віддати майже 6 гектарів під видобуток піску

Облрада хоче віддати майже 6 гектарів під видобуток піску

У Новоград-Волинському районі.

Житомирська обласна рада хоче дозволити ТОВ «Маркол» розробляти проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,9 га для користування надрами. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

«Надати дозвіл ТОВ «Маркол» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовними площами 4,8 га за межами населених пунктів Чижівської сільської ради та 1,1 га за межами населених пунктів Ємільчинської селищної ради Новоград-Волинського району Житомирської області в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами», – йдеться у документі.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, ТОВ «Маркол» зареєстроване у Новограді-Волинському. Його власниками є двоє мешканців Києва та один – Новограда-Волинського. Статутний капітал фірми складає 1 млн грн.

Основним видом діяльності підприємства є видобування піску, гравію, глин і каоліну. З 2007 року фірма видобуває і продає пісок Карпилівського родовища Новоград-Волинського району.

Нагадаємо, що у Коростишівському районі депутат райради незаконно видобув граніт на суму 26,6 млн грн. Облрада хотіла дозволити видобувати лабрадорит екс-керівнику «Нафтогазу».

Leave a Comment