Житомирська ОДА витратить понад 23 мільйона на ремонт центральної вулиці Житомира

Житомирська ОДА витратить понад 23 мільйона на ремонт центральної вулиці Житомира

Оголосили тендер.

Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації витратить 23 млн 155 тис. 509 грн 60 коп на капітальний ремонт відрізку дороги від вулиці Довженка до перехрестя вулиць Льва Толстого та Жуйка. Оголошення про проведення тендеру оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили 24 червня. Пропозиції прийматимуть до 10 липня. Згідно із технічною документацією, окрім ремонту дорожнього покриття підрядник має замінити зливову каналізацію. Окрім цього, у вартість робіт має входити заміна каналізаційних труб. Замість старих чавунних покласти мають труби з полівінілхлориду.

У кошторис робіт включили також влаштування понижень бордюру на тротуарах. Окрім цього, в ціну робіт входить встановлення дорожніх знаків. Згідно із технічною документацією, на період ремонтних робіт підрядник має демонтувати та встановити знову опор для тролейбусних ліній.

Нагадаємо, що на ремонт Олевської гімназії витратять майже 28,5 млн грн. Житомирські комунальники витратять 600 тис. грн на ремонт доріг.

Leave a Comment