Житомирські комунальники витратять 600 тисяч на ремонт доріг

Житомирські комунальники витратять 600 тисяч на ремонт доріг

Після ремонтних робіт «Житомиртеплокомуненерго».

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» заплатить 600 тис. грн за відновлення асфальтного покриття за адресами, де комунальники ремонтували мережу теплопостачання. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Інформацію про підписаний договір оприлюднили 27 березня. Однак сам документ на порталі не виклали. Лише електронний цифровий підпис.

Договір підписали із ТОВ «Шляхбуд-5». Його керівником та одним із засновників є колишній керівник КП «Управління автомобільних шляхів» Володимир Гаврилюк. Примітно, що юридична адреса «Шляхбуд-5» співпадає із розташуванням підприємства «Проспект-Транс». Останнє належить дружині екс-депутата міської ради Михайла Пухтаєвича Ірині. Примітно, що Володимир Гаврилюк після звільнення з «Управління автомобільних шляхів» очолював ПП «Проспект-Транс».

Роботи з відновлення асфальту по всіх об’єктах ремонту «Житомиртеплокомуненерго» «Шляхбуд-5» має виконати до кінця року. Всього це понад 1 тис. 400 кв. метрів.

Нагадаємо, що поліція оголосила у розшук заступника начальника Служби автомобільних доріг області. У квітні 2019 року «Житомирводоканал» закупив асфальту на 750 тис. грн.

Leave a Comment