Житомирська райрада збереться на перше засідання вже 1 грудня

Житомирська райрада збереться на перше засідання вже 1 грудня

Відповідно до постанови ТВК.

Житомирська районна рада VIII скликання збереться на перше засідання вже 1 грудня. Відповідне повідомлення оприлюднили на сайті Житомирської районної ради.

«Відповідно до постанови Житомирської районної територіальної виборчої комісії Житомирського району Житомирської області від 20.11.2020р. №44 скликається перша сесія Житомирської районної ради 8 скликання, пленарне засідання якої відбудеться 1 грудня 2020 року о 10-00 у приміщенні Великого залу засідань районної ради за адресою:м.Житомир, вул. Лесі Українки, 1», – йдеться у повідомленні.

До складу Житомирської районної ради увійшло 54 депутати. Згідно із результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, у новій раді буде представлено 9 політичних сил. По 9 депутатів буде у «Слуги народу» та «Європейської солідарності», по 6 — у «Пропозиції» та «Опозиційної платформи «За життя». По 5 обранців зайшли у нову раду від партій «Сила і Честь», «За майбутнє», «Наш край» і «Батьківщина». Ще 4 мандати отримають представники Радикальної партії.

Нагадаємо, що Житомирська міська ТВК озвучила, хто потрапив до міської ради VIII скликання. Радомишльську міську раду очолив чинний мер Володимир Тетерський.

Leave a Comment