Житомирська райрада здасть в оренду своє приміщення газеті

Житомирська райрада здасть в оренду своє приміщення газеті

Два кабінети ради.

Житомирська районна рада здасть в оренду два кабінети адмінприміщення по вулиці Лесі Українки у Житомирі районній газеті «Приміське життя». Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті ради.

«Передати в довгострокову оренду терміном на 15 років ТОВ «Редакція газети «Приміське життя» приміщення загальною площею 32,47 кв. м., що розташовані на четвертому поверсі адміністративної будівлі Житомирської районної ради за адресою: м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, а саме: два кабінети No 410, 411, корисною площею 21,20 кв. м., та місця загального користування, площею 11,27 кв. м», – йдеться у документі.

Вартість оренди приміщень, згідно із проектом рішення, становитиме 10% від ринкової вартості приміщення, визначеного за незалежною оцінкою. Договір оренди між районною радою та редакцією газети мають затвердити нотаріально. Витрати на це нестиме орендар.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада продасть приміщення двох КВЖРЕПів орендарям. Коростенським комунальникам дозволять витрачати кошти, зароблені від оренди.

Leave a Comment