Житомирське ТТУ заплатить комунальному підприємству за продаж квитків

Житомирське ТТУ заплатить комунальному підприємству за продаж квитків

Витратять понад 100 тисяч.

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління заплатить комунальному підприємству «Житомиртранспорт» 120 тис. грн за продаж електронних квитків та транспортних карток. Договір між підприємствами оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із документом, кошти КП «Житомиртранспорт» отримає за те, що реалізовуватиме квитки та картки і час від часу обслуговуватиме автоматизовану систему оплати проїзду у тролейбусах та маршрутках міста.

«Оператор («Житомиртранспорт», – ред.) за дорученням Перевізника (ЖТТУ, – ред.) зобов’язується за винагороду (комісію) надавати послуги із продажу електронних квитків та транспортних карток, налагодження і забезпечення роботи пунктів їх видачі, продажу із застосуванням автоматизованої системи оплати за проїзд», – йдеться у документі.

Оскільки система оплати проїзду перебуває на балансі трамвайно-тролейбусного управління, договором дозволили її «передати у тимчасове користування» КП «Житомиртранспорт».

Нагадаємо, що Житомирське ТТУ придбає понад сотню сидінь для тролейбусів. За «використання» валідаторів ТТУ заплатило КП «Житомиртранспорт» понад 768 тис. грн.

Leave a Comment