Житомирські інспектори з паркування виписали штрафів на понад мільйон

Більше, ніж за місяць роботи, з 9 червня по 14 липня, інспектори з паркування виписали штрафів на суму 1 млн 10 тис. 480 грн. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Інспектори з паркування муніципальної інспекції міської ради виявили та зафіксували 2 тис. 331 порушення правил дорожнього руху в частині зупинки та стоянки транспортних засобів», – зазначають у міській раді.

У мерії додають, що інспектори працювали на центральних вулицях міста: Хлібній, Небесної Сотні, Лятошинського, Великій Бердичівській, Старому Бульварі та Театральній.

«Найбільше скупчення автомобілів, які вчиняють порушення, по вулиці Хлібній, в районі Житнього ринку. Там по правій стороні майже по всьому відрізку стоять знаки «Зупинку заборонено», «Стоянку заборонено». Автомобілі ж паркуються у два ряди», – розповідають у муніципальній інспекції.

Нагадаємо, що у перший день роботи інспектори з паркування виявили понад 400 порушень. Після попереджувальної та роз’яснювальної роботи інспектори з паркування перейшли безпосередньо до штрафів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *