Житомирські волейболісти представили Україну на чемпіонаті у Латвії

Житомирські волейболісти взяли участь у престижних змаганнях –  Eastern European Volleyball Zonal Association Сhampionship 2016 серед чоловіків до 17 років (2001 – 2002 років народження), який проходив з 22 по 28 листопада в місті Даугавпілс (Латвія). Юнаки увійшли до складу національної чоловічої збірної команди України. Про це повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України.

«Левову частину у складі національної чоловічої збірної команди України до 17 років становлять волейболісти Житомирщини, з них – чотири вихованці ДЮСШ № 1 міста Житомира (тренер Вадим Кравченко): Володимир Канавський, Богдан Любич, Владислав Саверський, Андрій Сорока та один гравець із селища Лугини Микола Бовсуновський. Також до складу збірної увійшли спортсмени з Києва, Черкас і Чернігова. Головним тренером національної чоловічої збірної команди України до 17 років став тренер ДЮСШ № 1 міста Житомира Вадим Кравченко», – йдеться у повідомленні.

Спортсмени готувалися до участі  у змаганнях на базі Київського спортивного ліцею-інтернату, де тривали навчально-тренувальні збори, під час яких гравці тренувалися двічі щодня і мали посилене харчування.

«Забезпеченню необхідним волейболістів від Житомирщини на навчально-тренувальних зборах у Києві сприяли управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та голова відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області Олександр Оніщук», – розповіли у прес-службі.

Участь у змаганнях у Латвії взяли волейболісти з Білорусії, Естонії, Росії, Латвії, Польщі та України. На жаль, українським спортсменам не вдалося пробитися на п’єдестал пошани.

Нагадаємо, Житомирські каратисти повернулися з нагородами чемпіонату України. 15-річний житомирянин переміг на Кубку Європи з бойових мистецтв Kong Sao.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *