Житомирські комунальники заплатять понад 400 тисяч за прибирання міста

Житомирські комунальники заплатять понад 400 тисяч за прибирання міста

За понад 117 тисяч квадратних метрів.

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» заплатить 424 тис. грн управляючій компанії «Полісся» за прибирання тротуарів. Оголошення про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із тендерною документацією, прибрати мають 117 тис. 461 кв. метр тротуарів. Договір підписали 27 березня.

Конкурс на визначення підрядника не проводили. Аргументували тим, що тендер на прибирання оголошували вже двічі, однак ніхто з учасників не зголосився.

Примітно, що протягом 2018-2019 років УК «Полісся» отримало від КП «УАШ» підрядів на загальну суму майже 400 тис. грн. Всі вони стосувалися прибирання тротуарів від сміття, снігу та льоду.

За реєстром фізичних та юридичних осіб, кінцевим бенефіціарієм УК «Полісся» є киянин Олег Сірик. Третина статутного капіталу компанії належить дружині екс-начальника КП «Міськсвітло» Житомирської міської ради Юлії Бічук.

Нагадаємо, що у Житомирській міськраді пообіцяли, що ліквідація «Управління автомобільних шляхів» не вплине на прибирання тротуарів. З січня 2019 року за прибирання Житомира відповідає заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Leave a Comment