Житомирські підприємства-гіганти змушені шукати робочу силу в радіусі 100 км від міста

У Житомирі – дефіцит трудових ресурсів. Найбільші підприємства, які працюють в обласному центрі, через нестачу місцевих працівників змушені шукати людей далеко за межами міста. Про це розповіла в.о. директора Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна в інтерв’ю, оприлюдненому на сайті установи.

«Ринок праці знаходиться під впливом демографічних змін і міграції: ми вже маємо дефіцит трудових ресурсів. Наведу такий приклад: наші одні з кращих підприємств-гігантів – «Житомирський м’ясокомбінат» та «Кромберг енд Шуберт» вимушені шукати робочу силу в радіусі 100 км від Житомира, організуючи підвезення працівників власним коштом. Вони кличуть на роботу жителів Андрушівки, Черняхова, Коростишева, Бердичева, Хорошева. Особливо активно у липні-серпні їх представники зустрічались з безробітними на ярмарках вакансій у наших центрах зайнятості та районних філіях», – сказала Корінна.

За її словами, загалом в області найбільш поширеними пропозиціями роботи, за кількістю, є вакансії водіїв, продавців, підсобних працівників, трактористів, укладальників-пакувальників, бухгалтерів.Справді в дефіциті зараз швачки, електрогазозварники, електромонтери, слюсарі з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, токарі, ливарники, вчителі-дефектологи, інспектори пенітенціарної системи, оператори виробничих дільниць й офіціанти. На такі вакансії не було достатньої кількості претендентів серед безробітних.

Нагадаємо, роботодавці області у серпні збільшили заборгованість по зарплаті. Депутати облради вирішили збільшити зарплату Ширмі та його заступникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *