Жителі вулиці Сльоти просять обмежити швидкість для автомобілістів, бо їх діти не можуть безпечно дістатися до школи

Жителі вулиці Сльоти просять обмежити швидкість для автомобілістів, бо їх діти не можуть безпечно дістатися до школи

Петиція.

Жителі району новобудов, що на вулицях Івана Сльоти та Тутковського, просять міську раду обмежити швидкість для автомобілістів, які рухаються головною дорогою. Кажуть, що не допомагають навіть наявні «зебри», тому вимагають встановити обмежувачі. Відповідну електронну петицію оприлюднили 6 вересня.

«Після будівництва нових житлових будинків в ЖК “Фаворит” виникла необхідність створення пішохідних переходів на перехресті вулиці Академіка Тутковського та І.Сльоти, але водії постійно порушують правила дорожнього руху, не виконують вимоги дорожніх знаків, перевищують швидкість. З початком нового навчального року, проблема посилилась у зв’язку з учнями, які йдуть на навчання до ліцею №24 й кожного дня ризикують власним здоров’ям та життям. Згідно викладених фактів вимагаємо встановлення обмежувача швидкості задля забезпечення життя та здоров’я житомирян», – розповів автор звернення Андрій Янішевський.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, вночі вулицею Київською літають байкери, перетворюючи її на мототрек. Жителі будинків по вулиці Київській просять міську раду заборонити мотоциклістам їздити їх вулицею вночі.

Leave a Comment