Житомирському ТТУ повернуть майже 155 тис. грн вимушеної переплати за дизельне пальне

Житомирському ТТУ повернуть майже 155 тис. грн вимушеної переплати за дизельне пальне

За рішенням суду.

Господарський суд Києва визнав недійсними дві додаткові угоди до договору на постачання дизельного пального Житомирському ТТУ та стягнув із приватного товариства майже 155 тис. грн надміру сплачених бюджетних коштів. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Київське товариство з обмеженою відповідальністю у січні 2019 року, за результатами відкритих торгів, уклало з ТТУ угоду про постачання дизельного пального на загальну суму 3,5 млн грн. Проте невдовзі постачальник безпідставно підвищив вартість одиниці товару», – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що коливань вартості на пальне в цей час не спостерігалося. А це є прямим порушенням принципів закупівлі та вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

«Унаслідок недобросовісних дій столичного постачальника ціну дизельного пального було збільшено на 155 тис. грн, натомість обсяг палива, який товариство зобов’язалося поставити, зменшено на понад 16 тис. літрів», – наголошують у прокуратурі області.

Найближчим часом усю зайво сплачену суму мають повернути до міського бюджету.

Нагадаємо, що прокуратура області вимагає повернути повернути бердичівське сміттєзвалище, яке незаконно віддали в оренду. Депутата Оліївської сільради зобов’язали повернути незаконно отриману матеріальну допомогу.

Leave a Comment