Житомиряни вимагають, щоб заступник Сухомлина відзвітувався за валідатори, які у тролейбусах та маршрутках

Житомиряни вимагають, щоб заступник Сухомлина відзвітувався за валідатори, які у тролейбусах та маршрутках

 Зареєстрували електронну петицію.

Житомиряни просять у міської ради, щоб заступник житомирського міського голови Дмитро Ткачук відзвітувався на тему валідаторів, які встановили у тролейбусах та надали в оренду приватним перевізникам. Відповідну електронну петицію житомирянин Олександр Колібабчук зареєстрував 20 грудня.

«Щоб уникнути всіх незрозумілих питань громади міста на тему “Валідатор” та зняти напругу суспільства щодо теми можливого розкрадання народних грошей, які пішли на закупку валідаторів для тролейбусів та маршруток, громада Житомира вимагає заслухати звіт осіб, які причетні до закупки, експлуатації та отримання грошей за оренду валідаторів», – йдеться у тексті звернення.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, валідатори у комунальному транспорті обійшлися місту у 3 млн 368 тис. грн. Про це ще у листопаді у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» розповів начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Андрій Нечуйвітер. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, фірма-постачальник має кіпрське коріння.

Нагадаємо, виконком міської ради проголосував за підняття тарифу у маршрутних “таксі” до 5 гривень за умови, якщо у маршрутках працюватимуть валідатори, а водії видаватимуть пасажирам квитки. Влада має зобов’язати перевізників та водіїв це робити. Бо наразі умову виконкому не виконують. Про це у ході позачергового засідання 14 грудня заявила член виконкому Наталія Волинець. З 1 грудня житомиряни почали платити відповідно до нового тарифу, але умови виконкому виконують не всі перевізники. Соцмережі вибухнули критикою.

Leave a Comment