Житомирянам заборонять підключатися до мереж, якщо вони порушили благоустрій

Житомирянам заборонять підключатися до мереж, якщо вони порушили благоустрій

Поки не відновлять.

Житомирська міськрада планує заборонити комунальним підприємствам підключати містян до мереж, якщо вони порушили благоустрій на вулицях, які мають асфальтобетонне покриття. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Заборонити комунальним підприємствам Житомирської міської ради: «Житомирводоканал», «Житомиртеплокомуненерго», «Експлуатація штучних споруд», «Житомирміськгаз», «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» підключати до своїх мереж споживачів, що самовільно порушили благоустрій на вулицях м. Житомира, які мають асфальтобетонне покриття», – йдеться у документі.

Відтепер житомиряни, які прокладатимуть мережі у місцях, де є асфальтобетонне покриття, оплачуватимуть його відновлення відповідним службам. Виконком планує також прийняти терміни, протягом яких «порушники» благоустрою мають його відновити.

Нагадаємо, що фірму, яка робить ремонт дороги по вулиці Параджанова, позбавлять сплати за порушений благоустрій. Фірмі, яка прибиратиме сміття з об’єктів благоустрою Житомира, планують заплатити 720 тис. грн.

Leave a Comment